11.1 C
Thessaloniki
Σάββατο, 3 Δεκεμβρίου, 2022
ΑρχικήΑΘΛΗΤΙΚΑΟι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Ο αγώνας Λαμία-Λεβαδειακός, για την 6η αγωνιστική της Super League, τα δύο ματς για το Super Cup στο μπάσκετ ανδρών, η μονομαχία της Σάκκαρη με αντίπαλο την Κόβινιτς για τα ημιτελικά του τουρνουά της Πάρμα, o μεγάλος τελικός του Μουντομπάσκετ γυναικών ανάμεσα στις ΗΠΑ και την Κίνα, οι κατατακτήριες δοκιμές στη Formula 1 και οι αγώνες από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης,  ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

08:30 COSMOTE SPORT 8 HD Moto3 2022 Μηχανοκίνητα

09:00 Novasports 4HD Κίνα – ΗΠΑ Μεγάλος τελικός Μουντομπάσκετ  Γυναικών Μπάσκετ

09:25 COSMOTE SPORT 8 HD Moto2 2022 Μηχανοκίνητα

10:20 COSMOTE SPORT 8 HD MotoGP 2022 OR Thailand Grand Prix – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

11:00 COSMOTE SPORT 8 HD MotoGP 2022 Μηχανοκίνητα

11:30 Novasports Start Σάκκαρη – Κόβινιτς Πρώτος ημιτελικός Τουρνουά Πάρμα Τένις

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Σιγκαπούρης Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:00 Novasports 6HD WTA 250 Ταλίν, Α’ Ημιτελικός Τένις

13:30 ΕΡΤ Sports 1 Formula 1, Grand Prix Σιγκαπούρης, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Μηχανοκίνητα

14:30 Eurosport 1 Αγώνας Κροατίας | 5ο Ετάπ Ποδηλασία

14:30 Novasports Start Μπόγκνταν – Σέριφ Δεύτερος ημιτελικός Τουρνουά Πάρμα Τένις

14:30 Novasports Premier League Άρσεναλ – Τότεναμ Premier League Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χαρτς – Ρέιντζερς Scottish Premiership Ποδόσφαιρο

15:00 Eurosport 1 Βρετανικό Όπεν Σνούκερ

15:00 Novasports 1HD Κάντιθ – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Σιγκαπούρης Κατατακτήριες Δοκιμές

15:55 ΕΡΤ2 Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Σιγκαπούρης Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2022 Sofia Open Τένις

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Νάπολι – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Extra 2 Φράιμπουργκ – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Extra 1 Βόλφσμπουργκ – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports News Λειψία – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 6HD Κολωνία – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 Eurosport 1 Θερινό Άλμα με Σκι – Κλίνγκενταλ Σκι

17:00 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός – Κολοσσός Super Cup Μπάσκετ

17:00 Novasports Start Σαουθάμπτον – Έβερτον Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 5HD Μπόρνμουθ – Μπρέντφορντ Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 4HD Φούλαμ – Νιούκαστλ Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 2HD Κρίσταλ Πάλας – Τσέλσι Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports Premier League Λίβερπουλ – Μπράιτον Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Κόβεντρι – Μίντλεσμπρο Championship Αγγλίας Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Χετάφε – Βαγιαδολίδ La Liga Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports Extra 3 WTA 250 Ταλίν, Β’ Ημιτελικός Τένις

18:00 COSMOTE SPORT 7 HD Τόφας – Μπουγιούκτσεκμετσε Basketball Super League Μπάσκετ

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2022 Sofia Open Τένις

19:00 Novasports 6HD WTA 250 τελικός Τουρνουά Πάρμα Τένις

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ίντερ – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Βέρντερ Βρέμης – Γκλάντμπαχ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Σεβίλλη – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Premier League Γουέστ Χαμ – Γουλβς Premier League Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΠΑΣ Λαμία – Λεβαδειακός Super League Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports Start Αγιαξ – Γκόου Αχέντ Ιγκλς Eredivisie Ποδόσφαιρο

21:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – Προμηθέας Πάτρας Super Cup Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 4 HD Τρεβίζο – Ρέτζιο Εμίλια Lega Basket Serie A Μπάσκετ

21:30 Novasports 3HD Ζανκτ Πάουλι – Χάιντενχαϊμ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 6HD Κλαμπ Μπριζ – Μαλίν Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Έμπολι – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Νις Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Μαγιόρκα – Μπαρτσελόνα La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 Eurosport 2 Mississippi Championship Γκολφ

22:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βιτόρια Γκιμαράες – Μπενφίκα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σάο Πάολο – Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε Copa Sudamericana Ποδόσφαιρο

Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

- Advertisment -
- Advertisment -spot_img

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ